.:.:.:.PaYLaSıMDa SoN NoKTa.:.:.:.
www.kamikaze.eniyiforum.net

Hos Geldiniz=)

Daha Kalite Hizmet İçin,

Sitemizden Faydalanmak İçin Lütfen Üye olunuz...!
www.kamikaze.eniyiforum.net

Hos Geldiniz=)

Daha Kalite Hizmet İçin,

Sitemizden Faydalanmak İçin Lütfen Üye olunuz...!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Bomba Yüz Yılın En İyİ Knight Hikayesi Üstelik 4 Bölüm Birden 'Fakir Ama Gururlu

YazarMesaj
winstoon87
Moderatör
Moderatör

Aktiflik :
Bomba Yüz Yılın En İyİ Knight Hikayesi Üstelik 4 Bölüm Birden 'Fakir Ama Gururlu Left_bar_bleue500 / 999500 / 999Bomba Yüz Yılın En İyİ Knight Hikayesi Üstelik 4 Bölüm Birden 'Fakir Ama Gururlu Right_bar_bleue

Ruh Halim : Bomba Yüz Yılın En İyİ Knight Hikayesi Üstelik 4 Bölüm Birden 'Fakir Ama Gururlu Kizgin10

Bomba Yüz Yılın En İyİ Knight Hikayesi Üstelik 4 Bölüm Birden 'Fakir Ama Gururlu Empty
MesajKonu: Bomba Yüz Yılın En İyİ Knight Hikayesi Üstelik 4 Bölüm Birden 'Fakir Ama Gururlu   Bomba Yüz Yılın En İyİ Knight Hikayesi Üstelik 4 Bölüm Birden 'Fakir Ama Gururlu Icon_minitimeSalı Mayıs 26, 2009 7:21 pm

1.Bölüm : Maradon Gün Başlangıcı

Maradonda güneş yenı yenı doğmaya başlıyordu.Sabahın İlk saatlerinde Bulcanlardan tuaf sesler geliyordu.Bulcan kesip iron bar lardan cıkartıp insanlara talia gibi elbiseler diken bir genc rogue.Humanların en fakir ailesinden.
Tam ilersindede oturmus keyifle 1920 manasını içen bir genç rogue daha.
Oda Karusların en zengın ailesinden.
1 süre sonra Human Rogue :S.a birader
Karus Rogue : Ne Var ?
Human Rogue : Bulcan kesmekden yoruldum terledimde biraz can potu verebilrmisin .
Karus Rogue : Utanmadan dileniyonmu sen Pis çöpçü defol yoksa senı butun knight alemine rezil ederim.
Human Rogue : Ama.. Be.enn..
Karus Rogue : Sus seni pislik defol simdi burdan
Human Rogue cok incinir oda digerleri gibi zengın olmak Cz ye akmak ıster.
Babasının yanına gider.
Babası:Hosgeldin olum iyi iron bar cıkarabildinmi.
HUMAN ROGUE: Hayır baba bugun cok yoruldum tatsız seyler oldu bULCANLARDA fazla cıkmadı.
Babası : Noldu olum yoksa gene su Pis charonun oglu senı incittimi.
Birden yuksek bir bagırma sesı
Charon : Ne dion sen !!!!!!!!! Pis armorcu ogluma laf mı atıosun sen kimsin simdi seni gmye sikayet ederım ipotekler.
Baba : Sizin Yuzunuzden ne ısımız duzgun gıdıyor nede baska bisey elbet bi gun gelicek degerimizi biliceksınız.
Charon : Sus pis fakir armorcu senden und set yapmak ıcın half - plate elbiseler alıyorlar onlardan kazandıgın para 1 2 tane mana almana yetmez
ben size hergun bus dan scrollardan kac gbler kazaniyorum haberın warmı paramla döverim seni.
Baba:

--1.BÖLÜM SONU------------------------------------

2.BÖLÜM :
Baba : Tamam Arkadaş uzatma 2 3 paper setim war onuda alırsın elimden sen
Hadi işine bak
Charon : Alırım tabi pis düzenbaz nankör aç human seni hadi simdi akıllı ol bidahada laf atmaya kalkma .

Baba susar bu arada Human rogue babasının altta kalmasına cok üzülür ama caresizdir elinden birşey gelmez çunku charon babasının herseyını alabilir.
Human rogue : Baba Ben gidiyorum biraz Dolaşıcam.
Baba : Tamam oğlum bende rahatsızım bırazdan eve gidip yatıcam
Human rogue lufere gidip bıraz item toplamak ister.Amaaa...
Human rogue : Offf... Lufere gidemiyorum sadece 3 k param war.Neden Fakirim neden Ne zaman bende elime shard takıp cz ye gidebilicem ne zamannn?
Human rogue cok uzulmusdur lufere gitmek ıcın bıle yeterli parasi yoktur.
Saat epey geç olmuştur Human rogue Wormlerın yanında uykuya dalır.Sabah saatlerine doru bi ses duyar ve aniden uyanır.
Human Rogue : Noluyor Bu Gürültüde neyin nesi
Worm: Az sonra savaş baslıycak herkes doluştu sen gitmiyormusun?
Human rogue Cvp veremez utanır gidicek ne parasi nede itemi wardir.
Worm: Yoksa paranmı yok
Human rogue : Şeyy... Evet
Worm : Zavalli rogue peki napıcaksın
Rogue: Bilmiyorum elimden birsey gelmiyor.
İlerden bir ses
Snatcher : Olum worm Eve gel cabuk kardesin hasta nerelerdesın sen
Worm : Tamam baba geliyorum rogue dostum sonra gorusuruz ki.b
Rogue : sende dostum.
Rogue kara kara napıcagını dusunur ve ılerde bır priest gorur human serverın emn guzel en çekici priesti Oda bir human ama guzel oldugu kadarda cok zengin.Human rogue onu ck sever aşık dır ama onunlan konusamaz cekınır.
Kiz priest human birden seslenir .Hey Heyy..
Human rogue : Şeeyyy banamı dedinn..
Priest: Evet evet sen gelirmisin 1 dakika
Rogue : geliyorummm.
Rogue sevinçle priestin yanına kosar ama birden oda ne Karus rogue karsısına gecer hey dur bakalım noluo burda.
Priest : Kenan dur bir ya bildiign gibi degil İron bar lazimdida ..
Karus Rogue : sus sen çekil suraya . Genemi sen pis fakir sana defol demısdım hala sevgilimin yanında ne işin war .
Bakısmalardan sonra Spikeee
Karus rogue shardıyla spike vurur human rogue yerdedır olanların sokuyla napıcagını sasırır hemen kalkar ve eve doru hızlıcana koşar .Derken Oda Ne Kocaa Bir Troll Warrior Karsındadır ölümle karsı karsıyadır Troll Warrior Hızlıca koşar Roguenın ustune vee...

-------------------------------------------2.bölümün SONU

3.Bölüm
Rogue Troll Warrior gürünce biraz sersemler hızla kaleye doğru kaçarken town atmak aklına gelmez.Kalenin giriş kapısını o heyecanla bir türlü bulamaz troll warior roguemize ilk vuruşunu yapar roguemizin ölmesine çok az bir canı kalmıştır.Rogue Tüm umutlarını kesmiş yere doğru yığılırken, oda ne arkadan priest onu Heller Rogue Hayata geri döner.
Human Rogue:Teşekürler Leydim sen olmasan hayatımı kaybedicektim.
Priest:hafifçe gülerek sorun değil der ve birden kaybolur.
Bizim human rogue babasının yanına gider ve olayı anlatır.
Baba:Oğlum onlardan uzak dur sana herşey yapabilirler kalbim buna dayanır mı?
Rogue:Ama baba bana yardım etti..
Bizim rogue tehlikenin geçmesinin ardından bulcanlara doğru yola çıkar sonra der ki "5 dakika denizi izleyimde morelim düzelsin" der ve denizi izlemeye gittiğinde keconları görür tam bulcanların yanına gidecekken ne gördün kekurikukara bu canavarı hayatında ilk defa görür.1-2 saat uğraşıp bizim fakir rogue kekurikukara keser ve kekuring düşürür.
Hemen babasının yanına gidip sorar:
rogue:baba bu nedir?
baba:kekuring oğlum bak Allah sonunda sanada güldü bu yüzzük 40 m den fazla eder.
Rogue birden hayal dünyasına dalar üstüne +7 fp set bide +7 claverler artık daha çok para kazanacağının düşünür..
---------------------------------------------------3. Bölümün sonu.

4.Bölüm---------
roguemiz çıkardığı kekuring satarak dual +7 claver +7 fp set ve full +5 dex takı set almıştır. artık bulcanlarda değil smiledonlarda para ve görev itemleri kasmaya başlar smiledonlarda 40 level kadar gelen human rogue topladıgı smiledon hide leri satmak için pazar kurar ve üsten bir yazı geçer, bir pm alır kardeş bordere adam lazım gelsene bizim
human rogue 'border ?' diğer human warior ya dalga geçme işte biliyorum ezik borderi fln ama gidene yolumuzu buluyoruz. bazen çıkan kutuyu satıyorum bazen kırdırıyorum.
rogue: Tamam o zaman kardeş hadi götürde gidelim borderide göreyim
warior: Tamam izle beni.
İki human bordere girilen yere giderler..
rogue: ee nasıl gircez bordere
warior: bak kadın var ona tıkla
rogue : tamam 7 minutes diyor bu?
warior: tmm 7 dk beklicez sonra savaş alanına gircez. inş aynı partyde oluruz. Paraları bankaya bıraktın demi.
rogue:Yoo neden?
warior: eğer ölürsen üstündeki paranın yarısı gider. git şimdi pot mana al bide paralarını bankaya bırak.
rogue: tamam
rogue potları almak için paraları koymamıştı potlarını aldı manasını aldı birden başka bi yerde doğu verdi.
warior:işte burası border alanı artık konuşmucak karşı rakibi kesmeliyiz. başarılar.
karus roguelerde biri : wayy bizim fakirde gelmiş allahın cahili..buna tek pierce gider.
karuslar : hahahahahaha
Ve birden savaş başlar bizim rogue pis karusların başkanıyla girer pk ya
karus: Trush 500 damage
human: minör minör trush 390 damage
karus: pierce 310 damage
human: pot + ÖLÜMCÜL pierce (ona karşı nefretinden) 5000 Damage
Karuslular: Aman tanrım o ışıkta neyin nesiii
humanlar: kim bunlar gelin bakalım.
karuslar: aman tanrım başkanımız ölmüş human rogue ne yaptın ona seni lanet olasıca trush 600 damege
human rogue : delirtmeyin beni trush 8000 damege
karuslar: aman tanrım bu adamda kim böyle ezik itemlerle nasıl böle vuruyor.
humanlar: Rogue sen bizim kahramanımıssın! Yaşasın Rogue
ve border biter herkez moradon town.
bizim roguenin kaşısına birden priest dikilir hayallerindeki priest aşık oldugu priest ona şöle der
-Gelsene
rogue: efendim
-koş yanıma gel
rogue priestin yanına gider sonra priest rogueyi öpmeye başlar ve ve ve birden karşısına karus rogue çıka gelir! ona şöle der:
en iyi askerimi,sevgilimi benden aldın intikamım çok acı olucak der ve kaybolur.
-------------------------------------------4. Bölüm Sonu

Bomba Yüz Yılın En İyİ Knight Hikayesi Üstelik 4 Bölüm Birden 'Fakir Ama Gururlu
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Knight Online 1876, 1876 MultiClient, 1876 Çift Knight Açma, Çoklu Knight Açma, 1876 Koxp Rardan Cıkan Dosyayı Knight\'ın İçine Atın. Ve Çalıştırın. DOWNLOAD 1 : http://www.sendeindir.com/518Koxp1876.rar DOWNLOAD 2 : http://www.sendeindir.com/518Koxp
» 1851 MultiClient 1851 Cift Knight Açma 1851 2 Tane Knight Açma Dosyayı Knight Online Klasorune Atıp Calıstırınız. Donwload : http://www.dosya.tc/file/Tzu1cx/MultiClient.rar.html
» Bolum Kuralları Okumadan Konu Açmayınız
» Knight online Download
» Bolum Kuralları Okumadan Konu Açmayınız